Domek do wynajęcia w Zakopanem

Nowocześnie wykończony drewniany dom

Piekna okolica wokół domu

Zarejestrowane 22.12.2004 roku w SĄDZIE REJONOWYM  w Lublinie pod numerem KRS 0000224753, powstało w miesiącu czerwcu tegoż roku. Wcześniej, bo od wiosny 2000 roku działało jako organizacja nieformalna pod nazwą Komitet Renowacji Kościołka p.w. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Bukowinie.

Głównym celem działania Stowarzyszenia jest zachowanie Dziedzictwa Kulturowego oraz rozwoju kultury, nauki, sortu, aktywności społecznej i rozwoju gospodarcza na terenie działania. Stowarzyszenie inspiruje oraz wspiera wszelkie inicjatywy lokalne . Ściśle współpracuje z UG w Biszczy oraz organizacjami działającymi na terenie gminy. Współpracuje ze Starostwem Powiatowym w Biłgoraju, Fundacją Kresy 2000, Urzędem Marszałkowskim w Lublinie, Fundacją PRO PUBLICO BONO oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Zamościu. Jest otwarte na współpracę ze wszystkimi, którym zależy na rozwoju naszych małych ojczyzn.

Założycielem Stowarzyszenia jest pan Andrzej Fus, rolnik z Bukowiny, który od początku istnienia pełni funkcję prezesa.

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

bukowina.opp@interia.pl

Adres:

Bukowina 93

23-425 Biszcza

Stowarzyszenie na rzecz Bukowiny jest organizacją pożytku publicznego